$11,600 to „silny opór“ dla Bitcoin’a i poruszanie się powyżej tego oznacza kryptońskiego króla „turbo księżyców“, podczas gdy „alts turbo nuke,“ szczególnie z nadchodzącym stadem.

W tym tygodniu, Bitcoin skoczył wyżej. Wczoraj, cyfrowy atut nawet na krótko uderzył w 11,000 dolarów. Jednak dziś BTC powoli osiągnęło poziom poniżej 11 tys. dolarów, ale nadal handluje powyżej 10,8 tys. dolarów.

Idąc dalej, 11.600 dolarów jest „silny opór“ dla Bitcoin Pro, a jeśli cyfrowy składnik aktywów zamyka się powyżej tego poziomu, podczas gdy ETH / BTC jest poniżej 0,036, „btc turbo księżyce i alts turbo nuke,“ powiedział CryptoGainz przedsiębiorcy. Z drugiej strony, czas dla altcoinów, aby cieszyć się rajdem będzie gwałtowny wzrost Ether.

$btc – 11.6k silny opór
– uprzednie zamknięcie miesięczne
– dekolt w podziale tygodniowym $eth – odzyskanie niedźwiedzia w podziale miesięcznym vs btc

jeśli btc zamyka się powyżej 11,6k a eth/btc jest poniżej 0,036 kiedy to się dzieje myślę, że btc turbo moons i alts turbo nuke pic.twitter.com/lnJTmw6PC7

– CryptoGainz (@CryptoGainz1) 16 września 2020 r.

Co ciekawe, hodlarze Bitcoinów są wytrwali, a ci, którzy utrzymują swoje BTC od ponad roku, nadal osiągają nowe wzloty. Tylko około 36% podaży Bitcoinów zmieniło się w ciągu ostatniego roku.

Ponadto, podaż na giełdzie zbliża się do dwuletnich spadków, po tym jak w sierpniu nastąpił jej wzrost.

Pierwszy sygnał kupna od marca
Dobrą rzeczą jest to, że wskaźniki techniczne sugerują, że Bitcoin jest gotowy do wybuchu.

Według Globalnego Wskaźnika Siły GTI, Bitcoin błysnął pierwszym sygnałem kupna od marca. W tym czasie, koronaawirus wywołany awaria widział cyfrowy składnik aktywów spadł do 3.800 dolarów w jednym z jego najgorszych skutków ubocznych.

Ale Bitcoin szybko odzyskał równowagę po tym spadku, osiągając 200% w ciągu najbliższych pięciu miesięcy. Obecnie BTC wzrosła o ponad 48% w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Inne wskaźniki sugerują, że na kolejny rajd flagowa krypto waluta musi złamać ponad 12 000 dolarów, aby zobaczyć nowe wzloty w tym roku.

„Cena Bitcoin odzwierciedla przekonanie, że Bitcoin jest zabezpieczeniem przed całą globalną gospodarką“, powiedział Bloomberg Steve Ehrlich, CEO i współzałożyciel Voyager Digital. „Bitcoin jest niezwykle odporny, a ponieważ zyskuje coraz większą akceptację, w połączeniu z lepszymi przepisami dostosowanymi do wspierania Bitcoina, nadal pokazuje swoją pozycję jako wiarygodnego magazynu wartości“.

Nadchodzi stado
Od końca lipca wiodące aktywa cyfrowe wahają się od 10 000 do 12 000 dolarów w kontekście ryzyka. Bitcoin również podąża za amerykańskimi akcjami, tworząc z nimi krótkoterminową korelację.

Król kryptoński również zauważył większy udział instytucjonalny; zaledwie w ubiegłym miesiącu Fidelity Investments uruchomiło swój pierwszy instytucjonalny fundusz Bitcoin.

W tym tygodniu pojawiły się duże wiadomości w postaci publicznie notowanej MicroStrategy, dodając więcej BTC do swoich rezerw.

„Nadchodzi stado. Wolniej niż kiedyś myślałem, ale przyszłość jest teraz. Kupcie Bitcoin. Ucz się i inwestuj w DEFi. 2021 ci starzy faceci są w środku. Więc pokonajcie ich do tego“, powiedział Mike Novogratz z Galaxy.

Ponadto, krypto giełda Kraken wygrała kartę Wyoming SPDI, nowy rodzaj regulowanego, w pełni rezerwowego banku aktywów cyfrowych, który „stanowi duży krok naprzód dla branży“.

Dzisiaj Wyoming stał się pierwszym państwem, które zatwierdziło kartę bankową dla aktywów cyfrowych. Pozwoli to osobom korzystającym z zasobów cyfrowych, takich jak kryptocurrency, na dostęp do wiarygodnych usług finansowych, ochronę konsumentów i umożliwi przedsiębiorstwom bezpieczne przechowywanie zasobów cyfrowych.

– Gubernator Mark Gordon (@GovernorGordon) 16 września 2020 r.

Według Nigela Greena, założyciela i CEO deVere Group, kluczowymi cechami Bitcoinu są jego stała podaż oraz zdecentralizowane, rozproszone i niezmienne transakcje, które są „bardzo atrakcyjne dla inwestorów w niepewnym, ale coraz bardziej zdigitalizowanym, technologicznie napędzanym świecie“.

„Już zdobył etykietę „cyfrowego złota“ i wierzę, że jego status w tym zakresie wzrośnie wykładniczo w ciągu następnego roku lub dwóch“, powiedział.

Written by
admin